Всього відповідей: 73

Головна » 2011 » Січень » 16 » Буковинські легкоатлети змагались у м. Львові
17:17
Буковинські легкоатлети змагались у м. Львові
переможниця і призерка змагань Царик Маріна і Шуляк Людмила14.01.2011р до легендарного і знаменитого міста Лева  прибули буковинські легкоатлети  щоб випробувати вперше в цьому сезоні свої сили на доріжках манежу СКА. Для того щоб перевірити свою підготовку до юніорського Чемпіонату України і дорослого кубку України. Незважаючи на те що буковинських легкоатлетів зустріли  приємно  на змаганнях но попередили зразу що це особистий чемпіонат Львівської області тому нас нагороджувати небудуть  якщо потрапим в призові  місця. Але ця новина нетрохи незасмутила спортсменів і непомішала на рівних поборотись з львівськими легкоатлетами. Дуже порадувала організація змаганнь від реєстрації змагань і пунктуальності часу в програмі змаганнь до високого рівня судів.  Тому після 3 годин відпочинку після поїзду розпочались змагання. Першими змагатися розпочали дівчатка на дистанції 1500м. Тому приємним сюрпиром порадувала Царик Марина з ШВСМ  яка уже 2 рік тренується під керівництвом заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча яка після перших 200м вийшла вперед і очолила групу спортсменок і це виявилося правельним рішеням бо вона довела справу докінця і виграла цю дистанцію з рекордним для себе результатом  4хв51.5 але до трійки найкращих долучилась  Шуляк Людмила з ДЮСШ з міськспортуправління тренується у Кожокаря В.І і Тищука Д.І  яка хоч і програла 1 секунду 2 місцю но також показала для себе рекордний  результат  5хв.01.2.
  Після приємного успіху  дівчаток  настроєні по бойовому і хлопці де в них було 2 забіги  по 13 учасників тому прогнозувалась цікава боротьба. Коли стартував перший забіг  де приймали участь також вихованці Тищука Д.І і Кожокаря В.І   Дуган Сергій і Ткачук Микола  але після 400м  було зрозуміло що високий результат небуде показаний бо ніхто нехотів повести весь забіг  тому вийшовши вперед Сергій Дуган очолий забіг але це і можливо помішало поборотись на останіх 100м  за перемогу тому  Сергій задовольнився також прекрасним 2 місцем  з результатом 4хв.06.3. Після того як пробігши дистанцію  Сергій признався" я незасмутився 2 місцем де програв тільки 1 секунду  але якщо не повів то би точно получився смішний результат". В цьому забігу фінішував для себе в манежі з рекордним результатом Ткачук Микола 4хв20.2. В 2 забігу стартували вже з меншим опитом змагальної практики за своїх колег Цеганчук Анатолій і Павлюк Іван обоє з ДЮСШ міськспортуправління де Анатолій показав також для себе рекордний для манежу час 4хв 23с а Іван недотянув тільки 1 секунду до свого особистого рекорду де показав час 4хв33с.
  Вже після обіду залишилась спринтерські дистанції 60м де виступали Браженюк Андрій вихованець Ячнюк І.О і Антонюк Василь вихованець Лобоцької Г.О  де попали в один забіг і показали прекрасний результат відповідно 7.1 і 7.0. І 400м де приймали участь Сергій Бурлака вихованець заслуженого тренера України Тищука Д.І і Данілов Олександр вихованець Ячнюк І.О обоє з ШВСМ.  показав для себе в манежі рекордний результат 52.0с а Олександр  52.8.  Після змагань  обоє признались що є над чим працювати.
 Ось так закінчився 1 день змаганнь у місті Львові буковинських легкоатлетів.
Переглядів: 505 | Додав: bekele | Рейтинг: 5.0/1