Всього відповідей: 94

Головна » 2011 » Березень » 25 » Царик Маріна чемпіонка України з кросу
23:02
Царик Маріна чемпіонка України з кросу
Вчора  24 березня на чемпіонаті України з кросу в місті Цюрупинську вихованка заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча, Царик Маріна виграла дистанцію 1км серед дівчаток 1996р.н і молодше і вперше стала чемпіонкою України з кросу. По дуже важкій пісковитій трасі Маріна показала також непоганий час 3хв21с де приблизно за 400м вийшла в лідери і в фінішних розборках вирвала перемогу. Нагадаємо що минулого року Маріна на цих же змаганях лиш які проходили восени в місті Кіровограді  заняла 3 місце але серед дівчаток на рік старших 1995р.н і молодше. Побажаєм Маріні ще вищих досягнень в майбутньому і незупинятись на досягнутому ну звичайно терпіння і нелегкої праці і надалі її тренерам це робочаму тренеру Тищуку Д.І, і першим тренерам Сурлі Ігорові і Романюку Вадимові.  Решта результатів про виступ нашої команди будуть пізніше.
Переглядів: 473 | Додав: bekele | Рейтинг: 5.0/1