Всього відповідей: 52

Головна » 2011 » Січень » 10 » Царик Марина підкорила "Фестиваль бігу" у місті Львові
00:31
Царик Марина підкорила "Фестиваль бігу" у місті Львові

Тріумфально виступила бігунка з Шипинців Кіцманського району Марина Царик на традиційному «Фестивалі бігу» у Львові, де їй не було рівних серед дівчат на дистанції 1000 м. Ще декілька буковинців трішки не дотягнули до п’єдесталу пошани.

Перед від’їздом до Львова перший тренер Марини Царик (5.10.96) Ігор Сурла прогнозував, що племінниця, яка тепер тренується під керівництвом заслуженого тренера України Дениса Тищука, може покращити особистий рекорд на кілометрівці. Але очікуваної високої конкуренції не вийшло – представниця СК «Гешко» залишила далеко позаду своїх суперниць і фінішувала у гордій самотності з результатом 3.06,2.

За крок до п’єдесталу пошани опинився на цій же дистанції 1000 м серед юнаків 1996-97 рр.н. чернівчанин Степан Павлюк (4.04.96). Вихованець титулованого Сергія Яненка показав час 2.59,7, а у бронзового призера Віталія Тресковця з Рівного – 2.54,1.

На «головній» дистанції 1 миля у старшій віковій групі – юніорській – підопічні тренерського тандему  Денис Тищук, Валерій Кожокар посіли 6 місця. Серед юніорів Ігор Мартинюк (5.05.93) подолав дистанцію за 4.39,0 (у треього призера Богдана Городиського з Львівського училища фізичної культури – 4.28,5), а серед юніорок учасниця Міс спорт Буковина-2010 Людмила Шуляк (12.04.94) отримала на фініші час 5.32,4 (бронзова призерка Марія Павлишин з Тернополя – 5.14,2).

Також шостим серед юнаків 1998-99 рр.н. на 600-метрівці був 11-річний Сергій Турецький з ДЮСш облмолодьспортуправління (тренер – Михайло Арсенюк) – 1.52,5. Третє місце у цій ноімнації посів Павло Теплий (Львівська область) – 1.48,3.

Звітні змагання були започатковані у 1982 році. До програми входять дистанції від 60 м до 1 милі (1609 м 34 см), на яких змагаються спортсмени віком від 12 до 19 років.

Цього разу на старт вийшли близько 500 спортсменів, які представляли 7 областей України.

Організатор змагань – Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Підтримку у проведенні змагань надав Почесний громадянин Львова Роберт Готц.

Результати інших буковинців можете переглянути у протоколах змагань (з сайту Львівської федерації легкої атлетики flalo.lviv.ua).
Переглядів: 1541 | Додав: bekele | Рейтинг: 3.0/1