Повідомлення
Наше опитування
Хто найкращий діючий стаєр Буковини?
Всього відповідей: 56

Головна » 2011 » Січень » 16 » День другий змаганнь буковинських легкоатлетів у м. Львові
19:02
День другий змаганнь буковинських легкоатлетів у м. Львові
15.01.2011р розпочались змагання 2 дня чемпіонату Львівської області з легкої атлетики. Після переможного фінішу Марина Царик на дитанції 1500м вихованка  тренера України Тищука Дениса Ілліча  перша розпочала змагання серед буковинських легкоатлетів на дистанції  800м де так само як на 1500м Маріна після 200м вийшла вперед і після 400м відірвавшись від суперників виграла і 800м з рекордним для себе часом  2хв21с де вперше виконала норматив 1 дорослого розряду. Після жіночої 800м стартували чоловіки на 800м де було побільше учасників ніж у дівчат аж 4 забіги у 2 сильнішому забігу стартував Бурлака Сергій де після недуже швидкого темпу всієї групи на перших 400м 1хв.00.8 було ясно що все вирішиться на останіх 200м де Сергій прекрасним фінішом виборов 4 місце. А у 3 забігу вперше стартувавши в манежі Ткачук Микола  пробігши 2 у забігу показав результат 2хв08с.
  Саму драматичну дистанцію розпочала Шуляк Людмила на 3000м  чому драматичну бо суді помилились на коло і всі учасниці пробігли не 15 кругів а 16 і час їм записали походу після 15 кола тому дехто з дівчат і плакав. Але це неспинило Людмилу після 1 км вийти вперед і  виграти цю дистанцію  і показати рекордний для себе результат в манежі 10хв59с де до цього вона мала результат  11хв17с.  Всі глядачі і учасники чекали останього виду програми 3000м у чоловіків. Де стартували Сергій Дуган, Цеганчук Анатолій і Павлюк Іван всі вихованці Тищука Д.І і Кожокаря В.І. Прекрасно пробігши дистанцію Сергій Дуган показав хороший результат 8хв43с і заняв хороше 2 місце а Анатолій Цеганчук і Іван Павлюк показали результат  відповідно 9хв32с і 10хв10с.
 Між переривом 800м і 3000м приймав участь Данілов Олександр  на дистанції 200м з результатом 24.0.
   Ось так закінчились змагання для буковинських легкоатлетів бажаєм їм успіху в слідуючих змаганнях і спортивного п'ядесталу на любих змаганнях.
 Фото  змагань можно переглянути на сторінці: Фотоальбоми, в розділі нащі на виїзді.
Переглядів: 1381 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0