Повідомлення
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 40

Головна » 2011 » Січень » 10 » Фарах спустився з гір за першою перемогою в сезоні
00:55
Фарах спустився з гір за першою перемогою в сезоні

В столиці Шотландії відбувся традиційний старт серії Bupa Great Run - Edinburgh International Cross Country.

Нинішнього року в регламенті змагань відбулися певні зміни. Крім особистої першості визначалися переможці і в командних змаганнях чоловіків на дистанції 8,2 км, в яких брали участь збірні Великої Британії, Європи та США. У залік збірних зараховували результати шести кращих атлетів із дев’яти у кожній із команд. Збірна Європи, капітаном якої на цьому старті був дев’ятиразовий чемпіон Старого Світу з кросу Сергій Лебідь, з 50-ма очками в активі виявилася найсильнішою. Американці поступилися європейським кросменам лише 3 очки. Британці з сумою 69 балів фінішували третіми.

Втім, першим на фініші восьмикілометрової дистанції був дворазовий переможець чемпіонату Європи в Барселоні Мо Фарах. Британець, котрий щойно повернувся додому з тренувального табору у кенійському високогір’ї, подолав трасу за 25 хвилин 41 секунду. Американець Гален Рапп програв йому 9 секунд. Третім на фініші довгої чоловічої дистанції в Единбурзі був срібний призер минулого чемпіонату Європи з кросу Аяд Ландессем. Таким чином іспанець взяв реванш у переможця чемпіонату в Албуфейрі Сергія Лебедя. Дев’ятиразовий чемпіон Європи з кросу цього разу зупинився за крок від п’єдесталу. Донеччанин подолав 8.2км за 26 хвилин рівно, поступившись бронзовому призерові 5 секунд.

Дистанцію 4.2 км серед чоловіків виграв кенієць Еліуд Кіпчоге. Його співвітчизник, олімпійський чемпіон з бігу на 1500 метрів Асбель Кіпроп був другим на фініші з відставанням у 5 секунд.

Жінки долали по засніженим стежинам 5.7км. Тут також увесь п’єдестал за африканськими стаєрками. Перемогу ж відсвяткувала Лінет Масаї із Кенії.
Переглядів: 399 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0