Повідомлення
Наше опитування
Яку найдовшу дистанцію ви пробігали
Всього відповідей: 94

Головна » 2012 » Січень » 15 » Лабовський і Царик з першими медалями в цьому сезоні
21:17
Лабовський і Царик з першими медалями в цьому сезоні
Цими  вихідними в місті Донецьку проходили змагання чемпіонат Донецької області з легкої атлетики. На ці змагання були запрошені двоє буковинських легкоатлетів це вихованці заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча Микола Лабовський та Царик Марина. Запросив на ці змагання старший тренер збірної України з витривалості Стєпанцов Костянтин Альбертович.
 Ці змагання для наших спортсменів виявилися вдалими як повідомив тренер спортсменів Денис Ілліч " для Миколи це перші змагання в цьому сезоні тому неставилось ніяких задач на ці змагання просто пробігти на виграш і перевірити свої сили перед кубком України який пройде незабаром в місті Запоріжжя 27-28 січня. З цим завданням Микола  справився виграв 2 дистанції це 1500м з результатом 3хв51с і 3000м - 8хв 17с. А Марина вперше також змагалась в цьому сезоні і ці змагання були в робочому порядку бо незабаром в неї також відповідальні змагання це чемпіонат України серед ДЮСШ 1995-96 р.н. Вона виступала з юніорками і впевнено виграла 1500м з результатом 4хв58с, а на 800м провівши всю групу з перших метрів  на фініші поступилась декілька десятими одній з спортсменок тому в результаті получилось 2 місце з результатом 2хв22с. Після змагань Микола вирушив зразу додому а Марина вперше залишилась на тренувальному зборі з збірною Україною в Донецьку і звідти зразу вирушить на чемпіонат України серед юнаків який відбудеться 30-31 січня.
Переглядів: 1505 | Додав: bekele | Рейтинг: 5.0/1