Головна » 2011 » Січень » 22 » Лебідь – найкращий легкоатлет Європи у грудні
19:02
Лебідь – найкращий легкоатлет Європи у грудні
Європейська легкоатлетична асоціація назвала найкращих легкоатлетів грудня за підсумками голосування.

Першу позицію чоловічого рейтингу цілком очікувано віддали українцеві Сергію Лебедю. 12 грудня 2011 року донецький стаєр вдев’яте став чемпіоном Європи з кросу, вигравши свій забіг в португальській Албуфейрі. Більш того, починаючи з 1994 року, тобто з першого чемпіонату Європи з кросу, 35-річний українець не пропустив жодної кросової першості.

Одвічний суперник Сергія на трасах британець Мо Фарах у грудневому голосуванні посів другу позицію. Чемпіон Європи в Барселоні на дистанціях 5 і 10 тисяч метрів не стартував на грудневому чемпіонаті Європі, але здобув вражаюче "срібло" на пробігу в Італійському Бользано напередодні Нового Року, чим знову завоював прихильність вболівальників.

На третій позиції серед чоловіків фінішував росіянин Валерій Борчин, котрий на зимовому чемпіонаті Мордовії в Саранську пройшов п’ятикілометрову дистанцію за 18:11.8 – третій результат за всю історію світової спортивної ходьби.

У жінок перша сходинка грудневого рейтингу також за переможницею чемпіонату Європи з кросу португалки Джессіки Агусто.

Переглядів: 486 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0