Всього відповідей: 40

Головна » 2011 » Серпень » 7 » Пройшов дорослий чемпіонат України
21:57
Пройшов дорослий чемпіонат України
Недавно 1-4.08.2011р в місті Донецьк пройшов дорослий чемпіонат України з легкої атлетики. Змагання проводились вже традиційно на стадіоні Олімпійський. На цих змаганнях приймали участь і наші буковинські легкоатлети, де показали досить високі результати і зайняли прекрасні місця. Прекрасним виступом порадував нас титулований Микола Лабовський                                 ( Тищук Д.І., Ячнюк І.О., Степанцов К.А.) який вже на другій дистанції став рекордсменом області, спочатку це була тільки дистанція 3000м а тепер і 5000м де він показав високий результат 13хв49с і був срібним призером на цій дистанції. Микола стартував і на 1500м де також був срібним призером і поступився Олександрові Борисюку (Борисюк С.Ю., Миронюк Г.Г., Зайченко М.О.) в фінішних розборках, нагадаємо Олександр пробіг за 3хв40.58 а Микола 3хв41.02. Борисюк виступав  ще на одній дистанції 800м де був срібним призером і показав результат 1хв 48с.
 Ще одне золото принесла для Буковини новоспечений МСМК Руслана Цихоцька (Терехов Г.М., Голубцов А.В.) . Вона виграла  потрійний стрибок 13м97см і вирвала перемогу в останій спробі. І ще одну срібну нагороду виборола вихованка Циганков А.Ф. , Якимчук А.О. Ольга Михайличенко на дистанції  400м з результатом 53.36с.