Всього відповідей: 73

Головна » 2012 » Січень » 28 » Пройшов перший день кубка України
23:25
Пройшов перший день кубка України

Вчора в місті Запоріжжя пройшов перший день змагань кубку України в приміщені серед дорослих спортсменів. Нажаль наша команда не здобула жодної нагороди найближче серед усіх спортсменів області до пядесталу пошани була Руслана Цихицька в стрибках в довжину вона зайняла 6 місце з результатом  6м02с  в цій дисципліні виступала ще одна приставниця нашої області це Федик Ірина вона посіла 13 місце з результатом 5м 63см. У спринті а саме 60м виступали 2 спортсменів це Ібрагімов Еміль який попав в фінал Б з результатом 6.94 а в фіналі посів 6 місце з результатом 7.01 , та Парнета Михайло який з 7.02 попав в фінал Б але там змушений був зійти із за судоми яка його підхватила під час старту.

На 400м у чоловіків приймав участь Олександр Данілов який посів 45 місце з результатом 52.44. А у чоловіків на 60м з/б попав в фінал А і зайняв 7 місце з результатом 8.52.

І на середніх дистанціях а саме на дистанції 1500м найкраще виступив Віктор Приходько який виграв 1 забіг з результатом 3хв55с і це виявився 9 результат в загальному а Іван Гешко біг в сильнішому забігові і показав результат 4хв00.98с це є 20 результат. У жіночій півторачці Оксана Бідоча зайняла 20 місце з результатом 5хв25с.

І на дистанції 3000м з перешкодами Віталій Дмитрук посів 8 місце з результатом 9хв13с.

Переглядів: 9031 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0