Всього відповідей: 94

Головна » 2012 » Січень » 22 » Відбулись змагання " Різдв'яні старти"
19:29
Відбулись змагання " Різдв'яні старти"
20 січня на стадіоні Буковина пройшли змаганння чемпіонат міста Чернівців з бігу на середні і довгі дистанції під назвою "Різдв'яні старти".  Це були перші змагання в нашій області в цьому році з легкої атлетики, хоч вже на вулиці вже лижить сніг і є декілька градусів морозу змагання відбулись і прийняло участь 65 спортсменів для такої погоди і пори року це більш ніж достатньо бо приїхали змагатись спортсмени з Хотина, Кіцманського, Глибоцького, і Вижницького району ну і звичайно декілька команд з міста Чернівців. Змагання були проведенні за допомогою міського управління з фізичної культури та спорту ну і звичайно за допомогою заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча. Кожен забіг був цікавим і були показані непогані результати більш масовим забігом виявився забіг на 800м у юніорів, групи молоді та дорослих спортсменів де всі 3 вікові групи бігли в одному забігові а нагороджували окремо вот і тут перемогу здобув Дуган Сергій з результатом 2хв00.95с срібну нагороду виборов Мудрей Василь  2хв01.5с і бронзову нагороду Неміш Вадим 2хв02.73с. Протоколи змагань розміщенні на сторінці " Положення та протоколи" і відео буде розміщенне трішки пізніше.
Переглядів: 1987 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0