Наше опитування
ваша найулюбленіша дистанція
Всього відповідей: 104

Головна » 2011 » Лютий » 15
Єдину нагороду для Буковини на юніорському Чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах здобув студент Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу Тарас Бибик (ЦОП, офіційний партнер – гуртівня «ПАККО»), який 9.02.11 виграв 800-метрівку з результатом 1.53,05 (норматив майстра спорту – 1.51,00).

Це вже друга золота медаль у цій віковій групі – минулого літа здібний чернівчанин також тріумфував на цій дистанції і представляв Україну на юніорському Чемпіонаті світу, де зовсім трішки не дотягнув до півфіналу.

Серед інших виступів буковинців другого дня змагань в Сумах відзначимо десяте місце студентки ЧТЕІ КНТЕУ Людмили Шауляк на дистанції 3000 м (серед спортсменок 1994 р.н. буковинська Міс легка атлетика-2010 показала третій час) та непогані результати на 800-метрівці Ігоря Мартинюка (2.01,06) та Дмитра Колісника (2.03,44).