Наше опитування
Хто найкращий діючий стаєр Буковини?
Всього відповідей: 56

Головна » 2011 » Жовтень » 11
Цього тижня з міста Ялта повернулась збірна команда Чернівецької області з юнацьких спортивних ігор серед юнаків та дівчат 1996-97 р.н. Наша команда здобула 2 срібні медалі і одну золоту. На хорошій ноті закінчила для себе змагальний сезон вихованка Тищука Дениса Ілліча, Сурли Ігоря, Романюка Вадима, Царик Марина яка на цих змаганнях здобула срібну медаль на дистанції 1500м з результатом 4хв43с а на дистанції 800м впевнено пройшла перше коло змагань і в фіналі переконливо перетнула фініш першою з результатом 2хв 20.31с. Ще одну медаль для Буковинської команди завоював вихованиць Павлюка Івана Григоровича, Корчак Максим він на дистанції 1500м впевнено виграв забіг але час який він показав дало йому змогу завоювати срібну медаль а на дистанції 800м Максим біг у фіналі і прибіг 6. Решта результатів наших спортсменів: