Всього відповідей: 40

Головна » 2011 » Лютий » 16 » Чемпіонат України в приміщені. День перший
13:48
Чемпіонат України в приміщені. День перший
Сьогодні  15 лютого підійшов до кінця перший день змагань "Чемпіонат України в приміщені". Першими серед Буковинських спортсменів змагатися розпочали інки в потрійному стрибку де в них проходила кваліфікація і відбирали 12 кращих для фіналу. Нащі спортсменки справилися і впевнено пройшли в фінал Руслана Цихоцька  (Терехов Г.М., Голубцов А.В)настрибала 13м27см і пройшла в фінал з першим результатом а Федик Ірина (Терехов Г.М., Голубцов А.В) пройшла з 7 результатом і показала результат 12м80см. Після інок в потрійниму стрибку змагатися розпочали інки на 400м де від нас тако стартувало 2 спортсменок а саме Наталя Лупу (Якимчук А.О., Степанов В.В.) впевнено пройшла перше коло де показала результат 54.83с і півфінал де пройшла в фінал  з 4 результатом 54. 25с,
а Михайличенко Ольга (Якимчук А.О.) також впевнено пройшла перше коло но незмогла пробитись в фінал і
показала 8 результ (54.62)
.
  З хорошим результатом в фінал пробився і Юрій Кумка ( Лобоцька Г.О.) НА 60м з/б де показав результат 8.67 але в фіналі нестартував тому загальне 8 місце. Тільки один спортсмен з бігу на 400м стартував це Данілов Олександр (Ячнюк І.О., Павлюк І.)
 де показав 51.60с і заняв 5м у 10 забігу. Також один спортсмен біг і на 800м це Скорейко Михайло (Тищук Д.І., Кожокар В.І. ) де покращив свій особистий рекорд в в закритих приміщеннях заняв 2 місце у 6 забігу з результатом 1хв56.47с.

Переглядів: 575 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0