Повідомлення
Наше опитування
Яку найдовшу дистанцію ви пробігали
Всього відповідей: 94

Головна » 2011 » Лютий » 18 » Лабовський і Цихоцька чемпіони України в приміщенні
22:01
Лабовський і Цихоцька чемпіони України в приміщенні
Другий день змагань в Сумах для Буковинських легкоатлетів став вдалим на медалі. З новим особистим рекордом і першим місцем став титулований Микола Лабовський (тренер Тищук Денис Ілліч) який вперше виграв зимовий чемпіонат України в приміщенні а взагалі вже став чотирьох кратним чемпіоном України. Микола впевнено виграв дистанцію 3000м з результатом 8хв04с цей результат для Миколи став особистим рекордом в приміщенні до цього він мав 8хв10с.
 Другу золоту медаль сенсаційно до скарбнички Чернівецької області поставила і Руслана Цихоцька (Голубцов А.В., Терехов Г.М.) яка з особистим рекордом виграла вперше чемпіонат України в потрійному стрибку з резуьтатом 13м 85см. В цьому виді також хороше 7 місце заняла Федик Ірина з результатом 12м75см.
 А третю медаль за 3 місце з бігу на 400м в скарбничку поклала Наталка Лупу (Якимчук А.О., Степанов В.В.) з результатом 53.52с.
  Цього дня крім Миколи на дистанції 3000м  захищали Чернівецьку область і Сергій Дуган який показав результат 8хв38с,
Шевчишин Андрій 8хв48с і Чобан Олександр який вперше виступав на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики і показав
результат 9хв24с всі троє тренуються у заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча.
 Цього ж дня розпочали боротьбу і жінки на самій коротшій дистанції на цих змаганнях 60м. Чернівецьку область представляли Олена Парнета (Парнета А.І) та Руснак Марія ( Ячнюк І.О) які впевнено пройшли перше коло але трішки недотянули до фіналу і відповідно показали такі результати 7.78с і 7.76с. На цій же дистанції після жінок розпочали змагатись чоловіки де нашу область представляв Михайло Парнета ( Парнета А.І) і Антонюк Василь ( Лобоцька Г.О)  які показали такі результати 7.10с і 7.48с.
  І завершували сьогоднішній день змагань  чоловіки з бігу на 1500м де проходило перше коло змагань де Олександр Борисюк (Миронюк Г.Г) з високим результатом попав в фінал 3хв39с а Крамарюк Руслан (Миронюк В.Г)  4хв01с і Віктор Приходько ( Миронюк Г.Г) 4хв12с.

Переглядів: 569 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0