Всього відповідей: 81

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Пройшов зимовий чемпіонат області з кросу
20:21
Пройшов зимовий чемпіонат області з кросу
Сьогодні 26 лютого за складних погодніх умов чемпіонат області з кросу з парку ім. Т.Шевченка був перенесений на стадіон Буковина. Незважаючи на те що на вулиці ішов сніг був вітер і температура була нижчою за 0 градусів на стадіоні доріжки були в належному стані це можна завдячити саме нашим тренерам і нікому другому які розчистили бігові дорішки від снігу для того щоб спортсмени показали високі результати і перш завсе були проведені ці змагання але незважаючи і на це змагання пройшли цікаво і дуже з хорошими результатами. На змаганнях прийняли участь 6 команд місто Чернівці зробило 2 команди відповідно команди Чернівці1 і Чернівці2, Кіцманський,Сторожинецький, Сокирянський район і окремо виступала ДЮСШ№4. Чому з 12 районів прийняло участь тільки 3 райони це вже загадка для нас і хороше запитання для людей які відповідають за команди з легкої атлетики свого району. Але незважаючи на те в змаганнях прийняло участь приблизно 100 спортсменів в різних вікових групах. Групи і дистанції були створені саме такі як на чемпіонаті України в місті Цирюпинську де наша команда 23 березня буде змагатися на чемпіонаті України з кросу.
  Саме для того щоб попасти в склад команди Чернівецької області на чемпіонат України спортсмени спочатку розпочали змагатися на чемпіонаті області. Першими змагання розпочав забіг на 1км дівчатка 1996р.н і молодше і більш ніж впевнено на цій дистанції перемогла тогорічна призерка чемпіонату України з кросу Царик Марина з Кіцманя яка тренуються у заслуженого тренера України Тищука Дениса Ілліча і показала прекрасний результат 3хв08с. Після дівчаток в цій же віковій групі стартували юнаки де перемогу здобув Равлюк Степан з команди Чернівці2 який тренуються у тренера Яненка С.М. і показав результат 2хв59с.
 У два рази довшій дистанції а саме 2км в дівчаток 1994-95р.н першою до фінішу прибігла Шуляк Людмила з команди Чернівці 1 яка тренується у тренерів Кожокаря В.І і Тищука Д.І і показала результат 7хв09с. Цього ж віку юнаки змагалися на дистанції 3км де на самому фініші перемогу вирвав Сергій Бунзяк з команди Чернівці 1 який тренується в Коропецької С.Д і показав результат 9хв 56с.
  Після юнаків на старт на 4км стали 3 вікові групи а саме юніорки 1992-93р.н де перемогу здобула Андронік Ольга з команди Чернівці 1 яка тренується у тренерів    Кожокаря В.І і Тищука Д.І і показала результат 17хв43с, група молоді 1991-89р.н де перемогу здобула Соколовська Валентина з команди Чернівці 2 яка тренується у тренера Арсенюка М.В і показала результат 19хв35с. І самі найстарші це жінки 1988р.н і старше де прогнозовано і з хорошим результатом прибігла першою на фініш Атаманюк Наталя з команди Чернівці 1 яка тренується у тренера Тищука Д.І з результатом 15хв45с.
  Завершували змагання також 3 вікові групи на самій довщій дистанції 6км. У юніорів першим на фініш прибіг Цеганчук Анатолій з Чернівці1 який тренується у Кожокаря В.І і Тищука Д.І  і показав результат 20хв38с де на нагороджені йому вручили медаль за 2 місце а перше учаснику і нашому гостеві з Волині Хрупчику Віталію де суді і представник з Кіцманя  трішки нерозібрались в тому що неповідомили Віталію що це був невідкритий чемпіонат області і гості виступають поза конкурсам  тому автоматично Орещука  Івана залишили бронзової медалі. В групі молоді 1991-89 р.н впевнено переміг і надав хорошу конкуренцію на декілька років старше  від себе спортсменам Шевчишин Андрій з команди Чернівці 1 який тренується у Тищука Д.І і показав результат 19хв03с. А у чоловіків впевнено переміг Дмитрюк Віталій з команди Чернівці1 тренує Коропецька С.Д який з першого метра вийшов вперед і до фінішу прибіг перший з результатом 18хв26с.
 Ці змагання були і загально командні тому впевнену перемогу здобула команда Чернівці 1 -479 очок, друге місце Кіцманський район 343 очка а третє місце команда Чернівці 2 -235очок.
  Так пройшов цікаво чемпіонат області незабаром у березні місяці пройде і чемпіонат міста Чернівці з легкоатлетичного кросу де скоро положення буде опубліковано на нашому сайті.
 Протоколи чемпіонату області з кросу можна знайти на сторінці "Положення і протоколи" а фото на сторінці Фотоальбоми

Переглядів: 556 | Додав: bekele | Рейтинг: 0.0/0